• Bize sorun?
  • Telefon +905052919067
  • info@senintercihin.com
  • Ön Cebeci, Samur Sk. No:31, 06590 Çankaya/Ankara1
İdeal Kilonu Hesapla
m

kg


Herbalife Memnuniyet Garantisi

Daha sağlıklı bir yaşam tarzı sunuyoruz.

Herbalife Memnuniyet Garantisi

Herbalife, Herbalife ismini taşıyan her ürünün kalitesini garanti etmekle beraber tüketici kullanımı için yüksek standartlardaki tazelik ve saflıkta üretilmiş olduklarını belgelemektedir.

Müşterilerimizin her şekilde ürünlerimizden memnun kalacağına eminiz. Ancak, herhangi bir sebeple, bir perakende müşteri Herbalife Üyesinden satın aldığı Herbalife ürününden memnun kalmazsa, ürünü aldığı tarih itibariyle 30 günlük süre içerisinde Üyeye iade talebini bildirmelidir. Müşteri, elinde kalan ürün veya orijinal ürün etiketi veya boş ürün kutularını, faturanın kopyası/Satış Sözleşmesinin kopyası ile birlikte ödeme yaptığı Üyeye iade etmesi için bilgilendirilmelidir. Üye, müşteriye ödediği tutarın iadesini ya da başka Herbalife ürünleriyle değiştirilmesini teklif etmelidir.

Benzer biçimde, belirli şartlara bağlı olmak kaydıyla, kendi tüketimi için ürün alan ve memnun kalmayan Üyeler, ürünleri teslim almalarını takip eden 30 günlük süre içinde şirkete diğer ürünlerle değişim için iade edebilirler. Bu değişim işlemine başlamak için lütfen 0216 5427580 no’lu telefondan Üye Hizmetleri'yle bağlantıya geçerek iade izin numarası alınız.

Üye İade Garantisini Yerine Getirmelidir

Herbalife Memnuniyet Garantisi sadece paketlenmiş ürünlerle ya da belirtilen kesin taahhüt şartlarıyla sınırlıdır ve kasıtlı olarak zarar görmüş ya da hatalı kullanılmış ürünlere uygulanmaz. Eğer perakende müşteri üründen memnun kalmazsa, Üye aşağıda belirtilen şekilde, ürün garantisini hızlı ve saygılı bir biçimde tamamlamalıdır.

Bir Üye, her perakende satışında bir resmi Satış Sözleşmesi Formu’nu eksiksiz doldurmalıdır. Bu, müşterinin, ilerideki ürün taleplerini bildirmek ve ya sorularını sorabilmek gibi konularda nasıl Üyeye ulaşacağını bilmesi adına önemlidir. Üye, Satış Sözleşmesi Formunun bir kopyasını kayıt için saklamalıdır. Böylelikle Üyeler, müşterilerini kolaylıkla takip edebilir.

Eğer müşteri ürün iadesi talebinde bulunursa, Üye İş Yönetimi Kitabı’nda “Örnek Formlar” bölümünde bir kopyası bulunan Müşteri İade Talep Formu’nu doldurmalıdır. Üye müşterinin iade ya da diğer Herbalife ürünleriyle değişim tutarlarını hesaplamalı, İade Formunu müşteriye imzalatmalı ve müşteriye zamanında iade tutarını ödemeli ya da diğer ürünlerle değiştirmelidir.

Üye, müşterinin orijinal Satış Sözleşmesi’nin bir kopyası ile birlikte, ürünün kullanılmamış kısmını ya da orijinal ürün etiketini veya boş ürün kutusunu; müşteriye para iadesini gerçekleştirmesini takiben 30 gün içerisinde Herbalife’a Müşteri İade Talep Formu ile birlikte sunmalıdır. Talep edilen tüm dökümanlar Herbalife’a ulaştıktan sonra, iade edilen ürünler en kısa sürede aynıları ile değiştirilir. Üyenin ürün iade ettiği durumlarda, iade nedeninin – Üyenin müşteri olarak aldığı üründen memnun olmaması- olduğundan emin olmak adına ek bir araştırma gerçekleştirilebilir.