• Bize sorun?
  • Telefon +905052919067
  • info@senintercihin.com
  • Ön Cebeci, Samur Sk. No:31, 06590 Çankaya/Ankara1
İdeal Kilonu Hesapla
m

kg


Neden Biz?

Daha sağlıklı bir yaşam tarzı sunuyoruz.

“ Herbalife tüm dünya genelinde insanlara beslenme çözümleri sunarak insanların daha iyi beslenmesine ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktadır. “

Herbalife international 1980 yılında ABD’de kurulmuş olup, hisseleri New York borsasında işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri olmakla beraber beslenme sektörünün de öncüsüdür.Herbalife international dünya genelinde 90’dan fazla ülkede kilo kontrolü, takviye edici gıdaları, cilt beslenmesi ve sporcu ürünlerinin satışını bağımsız herbalife distribütörleri tarafından yapmaktadır.

Türkiye’de mart 1998 yılından itibaren hizmet vermekteyiz.

Herbalife ürünlerimiz tüketici karşısına çıkmadan önce beslenme ve bilim kurulumuzdaki nobel ödüllü doktorlarımız tarafından geliştirilip onay alır.

Herbalife güçlü ve hızlı satış ağı ve muhteşem ürünleri sayesinde tüm dünyada insanların yaşam kalitelerini arttırmaya devam etmekte.

Eğitimlerimizden Kareler

Neden Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı?

Dengeli Vücut & Zihin

Zihnimizi ve vücudumuzu dengeli hale getirerek stresten ve çevre faktörlerinden uzaklaşıp sağlıklı bir vücuda kavuşuyoruz.

Fiziksel Aktivite

Yürüyüş, koşu, dans, yüzme, yoga gibi aktiviteler ile sizleri destekleyip kendinizi dinç ve dinamik hissetmenize yardımcı oluyoruz.

Fitness & Performans

Fitness ve güç gerektiren sporlar için size destek oluyor gerekli ürünler ile sizleri destekleyip kişisel spor danışmanlığı yapıyoruz.

Egzersiz Program

Sizin için en iyi egzersiz programını oluşturmak için vücudunuzun ölçümlerinizi yapıp size özel egzersiz programı oluşturuyoruz.

Sağlıklı Günlük Yaşam

Sabah erken kalkıp kendinizi güçlü, dinç, dinamik ve stresten uzaklaşacağınız bir günlük yaşam düzenini oluşturuyoruz.

Yaşamak için Ye Yemek için Yaşama

Sizin için en uygun diyet listesini hazırlayarak size özel bir yeme ve yemek düzeni oluşturuyoruz.