• Bize sorun?
  • Telefon +905052919067
  • info@senintercihin.com
  • Ön Cebeci, Samur Sk. No:31, 06590 Çankaya/Ankara1
İdeal Kilonu Hesapla
m

kg


Fiyat Açıklaması

Daha sağlıklı bir yaşam tarzı sunuyoruz.

Herbalife Üyeleri bağımsız iş yürütürler ve Herbalife ürünleri ile Herbalife tarafından üretilen basılı materyaller ve promosyon malzemelerini istedikleri fiyatlardan satabilirler. Türkiye’de Herbalife, perakende fiyatlar hakkında tavsiyelerde bulunur fakat bunlar sadece tavsiye niteliği taşımaktadır. Bununla birlikte doğrudan satış, kişisel ilişkiler ve müşteri hizmeti yoluyla tüketicilere verilen değeri simgelemektedir. Bunlar işin en önemli unsuru olmakla beraber her bir Üyeliğin temelini oluşturan istikrarlı ve uzun vadeli perakendeye dayalı iş oluşturmanın temel taşıdır. Ayrıca kişisel hizmetler, Üyelerin işe dahil ettiği kişileri motive etme ve elde tutma yeteneklerini de geliştirir. Tüm bu açıklamalar doğrultusunda Herbalife, ürün fiyatlarını veya fiyatlama bilgilerini de kapsayan kamuoyuna yönelik olarak yapılan tüm fiyat açıklamalarını yasaklar.
•"Fiyatlar", tüm fiyat listeleri anlamına gelmektedir. •"Fiyatlama bilgileri", teklif edilebilecek fiyat seviyesine atıfta bulunan veya öneren her tür metni ifade eder. Buna, "özel teklif", "ücretsiz sevkiyat", "özel indirimler" veya "%__ indirim" şeklindeki ifadeler de dahildir ancak sadece bunlarla sınırlı değildir. •Bu kısıtlama hem markalı hem de markasız açıklamalar için geçerlidir. •Kamuoyu" Herbalife ürünleri veya iş fırsatı ile ilgili olarak açıklama yapan Üye ile önceden kişisel irtibatı olmayan kişiler olarak tanımlanır. •Mevcut perakende müşteriler ve alt ekipler, kamuoyunun üyeleri değildir. Üyeler, fiyatlar ve fiyatlama bilgilerini de içeren tüm Herbalife Kurallarına uygun olmak kaydıyla, bu kişilere ürünlerin reklamını yapabilir, ürünleri ve işi tanıtabilirler. •Bu Kuralı ihlal edecek şekilde (sadece Herbalife tarafından ve mutlak takdirinde belirlendiği şekilde) Herbalife ürünleri ile ilgili ürün broşürlerini dağıtmak veya tanıtımını yapmak, veya Herbalife tarafından hazırlanmış perakende fiyatlarının tavsiye edildiği yayınlar veya malzemelerde (şirketin websitesinin ilgili sayfaları dahil olmak üzere) değişiklik yapmak yasaktır.
Ürün fiyatları veya fiyatlama bilgileri, kamuoyuna açık olan televizyon, radyo, telefon veya diğer el aletlerine kısa mesaj gönderimi(SMS), gazete, dergi, yapıştırılabilir ilan, el ilanı, broşür, el broşürü ve her tür tabela gibi tanıtım araçlarında kullanılamaz. Bu kural sadece bunlarla sınırlı değildir. İnternet ile ilgili olarak ürün fiyatları ve fiyatlama bilgileri, Türkiye’de iş yürüten Bağımsız Herbalife Üyeleri tarafından kendilerine ait ve kendileri tarafından işletilen websitelerinde açıklanabilir, fakat bilgilerin şifre ile korunması gereklidir. Yani, fiyatları ve fiyatlama bilgilerini görüntülemek için bir tüketicinin önce, ya şahsen görüşerek ya da e-posta/ telefon aracılığıyla Üyeden elde edilen ve her bir müşteriye özel olan bir şifreyi girmesi gereklidir.
Fiyatlama bilgileri, aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere hiç bir tanıtım aracında veya diğer websitelerinde açıklanamaz: •E-posta (cep telefonlarına ve diğer el cihazlarına gönderilen e-postaları da içerir) •İnternetin herhangi bir yerinde bulunan banner reklamları; •İnternetin herhangi bir yerinde bulunan farklı pencereden açılan reklamlar; •İnternetin herhangi bir yerinde bulunan "Sponsorlu arama sonuçları "veya "sponsorlu reklamlar"; •MySpace veya Facebook gibi tüm sosyal paylaşım sitelerinde, bloglar veya halka açık mesaj panolarında.
Parola korumalı olmayan sayfalarda fiyatlar/satınalma ile ilgili aşağıdaki geçerli bağlantı yer alabilir:
“FİYATLANDIRMA BİLGİLERİ VEYA BİR SATINALMA İŞLEMİNİ BAŞLATMAK VE TAMAMLAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN”.
Yukarıdaki bağlantı sadece tüketicileri aşağıdaki şekilde düzenlenmiş bir sayfaya veya ekrana yönlendirebilir: 1. Üye sitede fiyatları yayınlamıyor veya ürün satmıyorsa tüketicilerin fiyat bilgilerini alabilmeleri ve doğrudan Üye’den sipariş verebilmeleri için Üyenin iletişim bilgilerini (adı, eposta adresi ve/veya telefon numarası) belirtir. 2. Üye sitesinde fiyatları yayınlıyor veya ürün satıyorsa tüketicilerin bir parola alabilmeleri için Üyenin iletişim bilgilerini (adı, eposta adresi ve/veya telefon numarası) belirtir. Kişisel web sitelerinde Üyeler, Herbalife Türkiye’nin kurumsal web sitesine aşağıdaki şekilde düzenlenmiş geçerli bir bağlantı yayınlayabilirler: “TAVSİYE EDİLEN FİYATLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE HERBALIFE, ÜRÜNLERİ VE İŞ FIRSATI HAKKINDA BİLGİ İÇİN LÜTFEN ŞİRKETİN WWW.HERBALIFE. COM.TR ADRESİNDEKİ WEBSİTESİNİ ZİYARET EDİNİZ.” Internet’e dair ilave notlar: • TÜRKİYE’DE FAALİYET GÖSTEREN ÜYELER, TÜRKİYE’DE İKAMET EDEN VEYA TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULAN ÜRÜNLERİN SUNULDUĞU WEB SİTELERİNİN SAHİBİ OLAN ÜYELER OLARAK TANIMLANIR. • BU KURAL SADECE TÜRKİYE’DEKİ ADRESLERE SATILAN VEYA SEVK EDİLEN ÜRÜNLERE UYGULANIR. • KİŞİSEL İRTİBAT KURULMADAN ÖNCE VEYA HİÇ İRTİBAT KURULMADAN TÜKETİCİLERE PAROLA/ERİŞİM KODU SUNULMASI, DOĞRUDAN SATIŞ İLE TUTARLI BİR YAKLAŞIM OLMAYIP BU KURALIN DA İHLALİ ANLAMINA GELMEKTEDİR. TÜKETİCİLERİN E-POSTA İLE SORDUKLARI SORULARA OTOMATİK YANIT VEREN BİR MEKANİZMANIN KULLANILMASI, BU KURALIN ANLAMI ÇERÇEVESİNDE KİŞİSEL İRTİBAT OLARAK YORUMLANMAYACAĞI GİBİ BU PAROLALAR DA KİŞİYE ÖZGÜ OLARAK KABUL EDİLMEYECEKTİR. • BİR ÜYE, KENDİ KİŞİSEL WEBSİTESİNİ OLUŞTURMAK VEYA SÜRDÜRMEK İÇİN BİR ÜÇÜNCÜ ŞAHISTAN FAYDALANACAK OLURSA BU KURAL YİNE DE UYGULANACAKTIR. ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR KURALA UYMAKTAN KAÇINMAK AMACIYLA KULLANILAMAZ. • BİRDEN FAZLA ÜYENİN TEK BİR WEBSİTESİNİ PAYLAŞTIĞI DURUMLARDA BU KURALIN İLGİLİ WEBSİTESİNDE İHLAL EDİLMESİ, HER BİR ÜYENİN AYRI AYRI GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BİR İHLAL OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.